O nás


Kto sme a na čo sa špecializujeme?

Naše hlavné benefity

1.

Prispôsobenie systému na mieru
Každá spoločnosť má individuálne požiadavky na informačný systém. Mnoho systémov sa nedá vôbec upravovať, alebo nedokážu upravovať systém jednoducho za chodu. Výhoda informačného systému ABRA je, že má k dispozícií nástroje pomocou ktorých sa dá do systému doprogramovať/rozšíriť akékoľvek požadované funkcie, pričom jadro systému zostáva zachované. Naša spoločnosť už mnohým klientom vytvorila riešenia na mieru – všetko ako nadstavby informačného systému ABRA. Klient tak získa jadro systému s plnohodnotnými funkciami, overené tisíckami inštalácií a tisíckami užívateľov spolu s nami doprogramovanými funkciami potrebnými pre danú spoločnosť.

2.

Dlhoročné skúsenosti
Pracujeme v obore implementácie informačných systémov a programovania už viac ako 30 rokov.

3.

Technická podpora a kvalitné služby
V rámci licenčnej služby ponúkame zákazníkom Hotline linku, užívateľské školenia zdarma v Bratislave a vzdialenú podporu cez internet. Ponúkame prevádzku informačného systému v cloude, bez zbytočných nákladov za server a infraštruktúru. Poskytujeme kvalitné konzultácie a navrhujeme špičkové riešenia.

Efektívne plánovanie a riadenie výroby

 

Pracujte vo Vašom sklade, alebo predajni pomocou PDA čítačiek, používajte čiarové kódy, zachyťte každý pohyb v sklade alebo predajni!