O nás


Kto sme a načo sa špecializujeme?

Naše hlavné benefity

1.

Prispôsobenie systému na mieru
Každá spoločnosť má individuálne požiadavky na informačný systém. Mnoho systémov sa nedá vôbec upravovať, alebo nedokážu upravovať systém jednoducho za chodu. Výhoda informačného systému ABRA je, že má k dispozícií nástroje pomocou ktorých sa dá do systému doprogramovať/rozšíriť akékoľvek požadované funkcie, pričom jadro systému zostáva zachované. Naša spoločnosť už mnohým klientom vytvorila riešenia na mieru – všetko ako nadstavby informačného systému ABRA. Klient tak získa jadro systému s plnohodnotnými funkciami, overené tisíckami inštalácií a tisíckami užívateľov spolu s nami doprogramovanými funkciami potrebnými pre danú spoločnosť.

2.

25 ročné skúsenosti x 2 spoločnosti
Obe spoločnosti ABITec s.r.o. a Ally Soft spol. s.r.o. pracujú v obore implementácie informačných systémov a programovania už 25 rokov. Máme zastúpenie v 3 mestách - Piešťanoch, Košiciach a Šali. Vieme teda pokryť potreby pre zákazníkov po celom Slovensku.

3.

Technická podpora a kvalitné služby
V rámci licenčnej služby ponúkame zákazníkom Hotline linku, užívateľské školenia zdarma v Bratislave a vzdialenú podporu cez internet. Ponúkame prevádzku informačného systému v cloude, bez zbytočných nákladov za server a infraštruktúru. Poskytujeme kvalitné konzultácie a navrhujeme špičkové riešenia.

Efektívne plánovanie a riadenie výroby

 

Pracujte vo Vašom sklade, alebo predajni pomocou PDA čítačiek, používajte čiarové kódy, zachyťte každý pohyb v sklade alebo predajni!