INFORMÁCIE O FIRME


Vyhľadávate na internete informácie o firmách z orsr.sk, VIES, FinStat? Ponúkame Vám možnosť výrazne si uľahčiť a zefektívniť prácu.

Systém ABRA vyhľadá informácie, ktoré potrebujete, za Vás.

Pripravili sme pre Vás nový definovateľný formulár – Informácie o firme. Formulár obsahuje nasledovných 6 záložiek:

Záložka orsr.sk

Na záložke orsr.sk ABRA vyhľadá podľa zadaného IČO záznam firmy v obchodnom registri. Priamo v systéme ABRA si môžete otvoriť Aktuálny alebo Úplný výpis, alebo okno otvoriť v internetovom prehliadačí.

Záložka VIES

Kontrolujete platnosť IČ DPH Vašich zákazníkov? Systém ABRA urobí kontrolu na základe zadaného IČ DPH za Vás, výsledok kontroly zobrazíte jediným kliknutím na záložku VIES.

Záložka FinStat

Systém ABRA na základe zadaného Ičo dokáže vyhľadať záznam Vášho zákazníka v databáze FinStat. Záznam zobrazíte jediným kliknutím na záložku FinStat.

Záložka Web

Kliknutím na záložku Web zobrazí ABRA internetovú stránku firmy. Ďalším kliknutím na znak lupy otvoríte stránku v internetovom prehliadači. Adresa internetovej stránky je definovaná v Adresári firiem na záložke Ďalšie údaje.

Záložka Mapa

Zadajte GPS súradnice prevádzky Vášho zákazníka Detaile firmy v Adresári osôb, na subzáložke Sídlo. V definovateľnom formulári Informácie o firme následne kliknutím na záložku Mapa zobrazíte polohu firmy pomocou Google Maps. Naplánujte si trasu k zákazníkovi, prípadne zistite, ako ďaleko je od Vás vzdialená prevádzka zákazníka. Kliknite na znak lupy pre zobrazenie v internetovom prehliadači. Ak ste sa pri práci s mapou pomýlili a chcete zobraziť pôvodné zobrazenie, kliknite na tlačidlo Obnoviť východzie (vedľa znaku lupy).

Záložka Štatistiky

Na záložke Štatistiky si môžete pozrieť tržby Vášho zákazníka zaznamenané v ABRE.